Primus Classic

Results

 RidersTeamsTime
1Taco van der Hoorn
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij4h 27' 24''
2Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+0''
3Frederik Frison
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+0''
4Aimé De Gendt
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
5Ruben Guerreiro
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+3''
6Timothy Dupont
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+6''
7Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+6''
8Jasper Philipsen
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+6''
9Rui Oliveira
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+6''
10August Jensen
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+6''
11Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+6''
12Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+6''
13Jonas Van Genechten
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+6''
14Greg Van Avermaet
BMC Racing
BMC Racing+6''
15Kevyn Ista
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+6''
16Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+6''
17Gijs Van Hoecke+6''
18Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+6''
19Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+6''
20Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+6''
21Guillaume Van Keirsbulck
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+6''
22Dylan Groenewegen+6''
23Thomas Boudat
Direct Energie
Direct Energie+6''
24Jens Debusschere+6''
25Enzo Wouters+6''
26Marcel Sieberg+6''
27Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+6''
28Nathan Haas
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+6''
29Romain Cardis
Direct Energie
Direct Energie+6''
30Tom Van Vuchelen
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+6''
31Ross Lamb
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon+6''
32Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+6''
33Jempy Drücker+6''
34Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+6''
35Wesley Kreder
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+6''
36Tom Bohli+6''
37Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+6''
38Julien Stassen
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+6''
39Maxime Vantomme
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+6''
40Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+11''
41Jürgen Roelandts+11''
42Guillaume Seye
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+11''
43Stan Dewulf
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+11''
44Ian Garrison
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+11''
45Coen Vermeltfoort+11''
46Jens Keukeleire+11''
47Loïc Vliegen+11''
48Jenthe Biermans
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+11''
49Wim Reynaerts
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+11''
50Danilo Wyss
BMC Racing
BMC Racing+11''
51Adam Lewis
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon+11''
52Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+11''
53Jelle Cant
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+11''
54Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+11''
55Eugenio Alafaci+11''
56Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+11''
57Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+11''
58Maikel Zijlaard
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+11''
59Kristian Aasvold
Team Coop
Team Coop+11''
60Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+11''
61Nathan Van Hooydonck+21''
62Edward Walsh
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon+21''
63Bryan Nauleau+21''
64Jérôme Cousin+21''
65Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+21''
66Jérémy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+21''
67Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+24''
68João Almeida
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+31''
69Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+31''
70Ludovic Robeet
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+31''
71Arnaud Gérard
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+31''
72Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+31''
73Lennert Teugels
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+34''
74Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+40''
75Jos van Emden+45''
76Karl Patrick Lauk
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+45''
77Clément Carisey+45''
78Jonathan Brown
Hagens Berman - Axeon
Hagens Berman - Axeon+45''
79John Degenkolb
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+1' 10''
80Sergio Torres
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+1' 19''
81Paul Martens+1' 19''
82Tomas Petit
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon+1' 19''
83Louis Bendixen
Team Coop
Team Coop+1' 19''
84Antwan Tolhoek+1' 19''
85Øivind Lukkedal
Team Coop
Team Coop+1' 19''
86Kévin Reza
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+1' 23''
87Dmitriy Strakhov+1' 58''
88Vincent De Sy
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon+1' 58''
89Maxime Daniel
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+1' 58''
90Clément Russo
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+1' 58''
91Robby Cobbaert
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+1' 58''
92Toms Skujinš+2' 27''
93Ludwig De Winter
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+2' 40''
94Gordon De Winter
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+2' 40''
95Félix Dopchie
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+2' 40''
96Yann Pestiaux
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+2' 40''
97Sébastien Delfosse
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+2' 40''
98Senne Leysen
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+2' 40''
99Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+2' 40''
100Jimmy Janssens
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+2' 40''
101Marlon Gaillard+3' 14''
102Jérémy Cornu+3' 14''
103Alex Kirsch
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+3' 14''
104Benoît Jarrier+3' 14''
105Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+3' 14''
106Edward Planckaert+3' 28''
107Baptiste Planckaert+3' 28''
108Andrea Pasqualon
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+4' 16''
109Mads Pedersen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+5' 09''
110Bram Tankink
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+5' 09''
111Willie Smit+7' 15''
112Trond Trondsen
Team Coop
Team Coop+7' 15''
113Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+7' 54''
114David Boucher
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+7' 54''
115Bogdan Musienko
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team+7' 54''
116Niklas Eg+7' 54''
117Robert Wagner+7' 54''
118Olav Hjemsæter
Team Coop
Team Coop+7' 54''
119Kenny De Ketele
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+7' 54''
120Charlie Arimont
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+7' 54''
121Kenny Nijssen+7' 54''
122Gil D'Heygere+7' 54''
123Michael Rice+7' 54''
124Kevin De Jonghe
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+7' 54''
125Marvin Tasset
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua Service+7' 58''
126Sondre Enger+7' 58''
127Adrien Petit+7' 58''
128Sjoerd van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+7' 58''
129Alex Frame
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
130Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
Israel Cycling AcademyDNF
131Roy GoldsteinDNF
132Johan Le BonDNF
133Boris Vallée
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe GobertDNF
134Robin Ernst
AGO - Aqua Service
AGO - Aqua ServiceDNF
135Roy Jans
Cibel - Cebon
Cibel - CebonDNF
136Jan Reynaerts
Cibel - Cebon
Cibel - CebonDNF
137Guillaume Haag
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental WallonDNF
138Yorick Slagmulders
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental WallonDNF
139Gustav Höög
Team Coop
Team CoopDNF
140Timur Maleev
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling TeamDNF
141Volodymyr Dzhus
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling TeamDNF
142Niels Willaerts
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling TeamDNF
143Ilya Klepikov
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling TeamDNF
144Maksym Vasylyev
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling TeamDNF